PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Švýcarsko » Oblast Gstaad

Oblast Gstaad je tvořena deseti malými vesničkami. Oblast se dělí do několika lyžařských areálů: Glacier 3000, Schönried - Saanenmöser - Zweisimmen - St. Stephan, Gstaad - Saanen – Rougemont, Gstaad-Wispile, Gstaad-Wasserngrat, Schönried-Rellerli, Château-d'Oex a Lauenen & Gsteig. Ve skiareálu se nachází 4 snowparky: Vanillaz Playground, Monsterpark Glacier 3000 a HighLand Park.

Apres-Ski
Okolím vede 30 výborně upravovaných turistických tratí. I sáňkování tu má kvalitní zázemí v podobě spousty přírodních i upravovaných tratí. Další nabízené aktivity jsou bruslení, curling, snowkitening, snowgolf, let horkovzdušným balonem, lezení na ledové stěně, bowling a kuželky.

Běžecké lyžování
Středisko Gstaad patří mezi jedno za tří nejlepších běžkařských středisek v celém Švýcarsku. Na své si tu přijdou jak vyznavači skatingu, tak klasického stylu. K dispozici je celkem 46 km upravovaných tratí.

Nejvyšší bod střediska 3.000 m
Nejnižší bod střediska 1.000 m
Počet vleků 58
Počet kotvových vleků 10
Počet sedačkových lanovek 18
Počet kabinkových lanovek 14
Celkový počet sjezdovek 250 km
Zelené/modré sjezdovky 122,5 km
Červené sjezdovky 72,5 km
Černé sjezdovky 55 km

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Oblast Gstaad. Web: www.offtrack.cz/cs