PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Německo » Oblast Bad Hindelang

Oblast Bad Hindelang

Bad Hindelang se nachází v Allgäu a díky své nadmořské výšce (825-1500 m.n.m.) nabízí stabilní sněhové podmínky. Více než 40 km sjezdovek obsluhuje 20 přepravních zařízení, takže se nemusíte obávat dlouhých čekacích časů. Pravidelně jednou týdně je umožněno večerní lyžování. Děti zabaví park „GEK-SchneekinderLand“, v kterém se mohou naučit lyžovat, vyzkoušet si slalom, projet se na boulích, klouzat se, atd. Na Oberjochu se nachází funpark „Honey Hills“.

Apres-Ski
Po setměnění zábava rozhodně nekončí. Každý čtvrtek pořádá chata Mattlihaus v Oberjochu ve svém venkovním baru party. Komu by to nestačilo, může se ještě zúčastnit zimního táboráku. K sáňkařské dráze (3,5 km) se dostanete 8-mi místnou lanovkou. Okolím vede 50 km upravených turistických tras.

Běžecké lyžování
Okolím vede 80 km běžeckých tratí vhodných jak pro skating, tak pro klasické lyžování. 1,5 km dlouhá Skitrail Allgäu-Tirol nabízí také večerní lyžování.

Nejvyšší bod střediska 1.500 m
Nejnižší bod střediska 825 m
Počet vleků 20
Počet kotvových vleků 18
Počet sedačkových lanovek 1
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 47 km
Zelené/modré sjezdovky 19 km
Červené sjezdovky 22 km
Černé sjezdovky 6 km

Domovská stránka - Web: 

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Oblast Bad Hindelang. Web: www.offtrack.cz/cs