PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Švýcarsko » Braunwald

Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 9
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Braunwald v Glarnerlandu nabízí všechno, co si jen můžete přát sjezdovky, svahy vyhrazené pro freeride, sáňkařské dráhy, běžecké stopy, krásnou přírodu a příjemné restaurace. Ski areál nabízí 32 km sjezdovek a 9 transportních zařízení.

Apres-Ski
Na všechny nadšence zimních sportů zde čekají dvě sáňkařské dráhy a 25 km upravovaných turistických tratí, které vám nabídnou pohled na překrásnou přírodní krajinu. U hotelu Bellevue je každým rokem v provozu přírodní kluziště, kde můžete hrát i hokej, nebo si vyzkoušet curling. Za zábavou můžete vyrazit do místních barů a hospůdek. Za doporučení stojí místní bar„Adrenalin Backpackers Hostel“, který nabízí biliard, fotbálek a air-hockey a Discothek Pool-Club nabízí hlasitou hudbu a světelnou show, také nudit se opravdu nebudete.

Běžecké lyžování
Okolím vedou 4 km upravovaných běžeckých tratí. Panoramatická běžecká trať vede v nadmořské výšce mezi 1520 – 1580 m na Grotzenbüelu. A je vhodná jak pro klasický styl, tak pro skating. Převlékárny a sprchu naleznete v restauraci „Chämistube“. Za dalšími běžeckými tratěmi je nutné vyrazit do dále do okolí, kde můžete zdolat trať „Töditritt“, která vede z Schwandenu – Linthalu a měří 22 km.

Nejvyšší bod střediska 1.910 m
Nejnižší bod střediska 1.300 m
Počet vleků 8
Počet kotvových vleků 2
Počet sedačkových lanovek 3
Počet kabinkových lanovek 3
Celkový počet sjezdovek 32 km
Zelené/modré sjezdovky 12 km
Červené sjezdovky 18 km
Černé sjezdovky 2 km

Domovská stránka - Web: