Navigace: Server Alpské.cz » Švýcarsko » Braunwald


Braunwald

Popis místa MAPA Ubytování v okolí Alpy

Online kamera On-line kamera v blízkosti místa
Předpověď počasí Braunwald Předpověď počasí Braunwald


Aktuálně: sníh v údolí 60 cm, sníh na vrchu 150 cm, provoz V provozu, lanovky v provozu 7 z 9
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy


Braunwald v Glarnerlandu nabízí všechno, co si jen můžete přát sjezdovky, svahy vyhrazené pro freeride, sáňkařské dráhy, běžecké stopy, krásnou přírodu a příjemné restaurace. Ski areál nabízí 32 km sjezdovek a 9 transportních zařízení.

Après-Ski
Na všechny nadšence zimních sportů zde čekají dvě sáňkařské dráhy a 25 km upravovaných turistických tratí, které vám nabídnou pohled na překrásnou přírodní krajinu. U hotelu Bellevue je každým rokem v provozu přírodní kluziště, kde můžete hrát i hokej, nebo si vyzkoušet curling. Za zábavou můžete vyrazit do místních barů a hospůdek. Za doporučení stojí místní bar„Adrenalin Backpackers Hostel“, který nabízí biliard, fotbálek a air-hockey a Discothek Pool-Club nabízí hlasitou hudbu a světelnou show, také nudit se opravdu nebudete.

Běžecké lyžování
Okolím vedou 4 km upravovaných běžeckých tratí. Panoramatická běžecká trať vede v nadmořské výšce mezi 1520 – 1580 m na Grotzenbüelu. A je vhodná jak pro klasický styl, tak pro skating. Převlékárny a sprchu naleznete v restauraci „Chämistube“. Za dalšími běžeckými tratěmi je nutné vyrazit do dále do okolí, kde můžete zdolat trať „Töditritt“, která vede z Schwandenu – Linthalu a měří 22 km.
 

Domovská stránka - Web: www.braunwald.ch

 

    Nejvyšší bod střediska 1.910 m
Nejnižší bod střediska 1.300 m
Počet vleků 8
Počet kotvových vleků 2
Počet sedačkových lanovek 3
Počet kabinkových lanovek 3
Celkový počet sjezdovek 32 km
Zelené/modré sjezdovky 12 km
Červené sjezdovky 18 km
Černé sjezdovky 2 km


Reklama
Nízké Tatry Nízké Tatry Nízké Tatry