PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Oblast Zell am See / Kaprun

Oblast Zell am See / Kaprun

Lyžařská oblast Zell am See - Kaprun leží mezi jezerem Zeller am See na úpatí hory Schmittenhöhe a městečkem Kaprun pod ledovcem Kitzsteinhorn. Tato oblast je mezi českými lyžaři velice oblíbená.

Lyžařská střediska Zell am See a Kaprun jsou vzájemně propojena a města jsou od sebe vzdálena 7 km. Pod lyžařské areály spadají ještě vrcholy Kitzsteinhorn, Schmittenhöhe a Maiskogel. Celá tato oblast je spojena a tvoří středisko s názvem Europa-Sportregion.

Zell am See - Kaprun je jediná turistická oblast Evropy, kde ráno můžete lyžovat (na ledovci Kitzsteinhorn) a odpoledne se můžete koupat (v jezeru Zeller am See).

Typy skipasů:
Skipas Kitzsteinhorn Gletscher – platí pro ledovec Kitzsteinhorn Gletscher a Maiskogel.
Skipas Maiskogel – platí pro skiareál Maiskogel.
Skipas Schmitten – platí pro skiareál Schmittenhöhe.
Skipas Kaprun / Zell am See – platí pro ledovec Kitzsteihorn a skiareály Maiskogel, Lechnerberg, Schmitten (platnost od 2 dnů).
Skipas Salzburg Super Ski Card – platí pro všechny oblasti ledovců Kaprun / Zell am See a navíc i ve všech dalších skiareálech Salzburska, např. tedy pro Saalbach - Hinterglemm, Gasteinertal, Salzburger Sportwelt, Lungau atd.

Oblast Zell am See / Kaprun - střediska:  Kaprun • Zell am See
Nejvyšší bod střediska 3.029 m
Nejnižší bod střediska 757 m
Počet vleků 48
Počet kotvových vleků 13
Počet sedačkových lanovek 23
Počet kabinkových lanovek 12
Celkový počet sjezdovek 138 km
Zelené/modré sjezdovky 57 km
Červené sjezdovky 49 km
Černé sjezdovky 32 km

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Oblast Zell am See / Kaprun. Web: www.offtrack.cz/cs