PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Rakousko

Alpy - Rakousko

Alpy - Rakousko

Ubytování, lyžařská střediska, turistický průvodce, počasí, online-kamery, sněhové zpravodajství a další užitečné informace

Ubytování podle druhu, místa Katalog ubytování Ubytování podle digitální mapy Moje aktovka
Lyžařská střediska Turistický průvodce Aktuální počasí, Online kamery Sněhové zpravodajství Užitečné informace

V Rakousku tvoří Alpy téměř 60% rozlohy země. K nejznámějším oblastem patří např. Tyrolské Alpy, Vysoké Taury, Nízké Taury, Totes Gebirge a další.


Rakouské Alpy nabízí širokou nabídku sportovního vyžití, v zimě je na prvním místě samozřejmě lyžování. Rakousko poskytuje 22 000 km velmi dobře upravených sjezdovek a ideální sněhové podmínky. V Rakouských Alpách lyžování jarním počasím nekončí, téměř celý rok si můžete užívat lyžování na rakouských ledovcích (Stubai, Kaunertal, Pitztal, Mölltal, ...). Rakousko nabízí i stovky kilometrů perfektně upravených běžkařských tratí (olympijský region Seefeld, Ramsau, Kössen,..)

V létě nabízí rakouské Alpy ideální podmínky pro vysokohorskou turistiku, cyklistiku, rafting nebo in-line brusle. Rakouská jezera uprostřed horských masivů jsou ideálním místem pro strávení letní dovolené.

Typické ubytování v Rakousku je v rodinných horských penzionech a hotelech. Ubytovací kapacity jsou obvykle situovány dál od lyžařských středisek a často je třeba využít k dopravě do střediska skibus nebo auto, ale ubytování i stravování bývá velmi kvalitní, s typickou alpskou atmosférou.

Server Alpske.cz obsahuje přímé kontakty na ubytovatele. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize !