PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Německo » Lenggries

Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 15
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Ski areál Lenggries se nachází u Mnichova. Ať již lyžaři, či snowboardisté, každý si tu nejde to své. Kromě sjezdovky světového poháru tu naleznete i lehčí tratě vhodné pro rodiny s dětmi. Nejdelší sjezdovka měří téměř 6 km a nejobtížnější překonává výškový rozdíl 800 m na délce 4 km.

Apres-Ski
Z dalších sportů tu můžete rozvíjet zimní turistiku, které tu slouží více než 42 km upravovaných tratí. Za doporučení stojí tratě u Hohenburgu, které vás provedou místní krajinou, po zasněžených polích a lesech podél Isaru. Skutečným prožitkem je vysokohorská trasa na Brauneck s překrásný výhledem. Naleznete tu i sáňkařské tratě, kluziště a krytý bazén. Lenggries nabízí také netradiční atrakci, kterou je možnost podívat se na krmení divoké zvěře místními myslivci.

Běžecké lyžování
V okolí se nachází 42 km upravovaných tras a v celém regionu dohromady 112 km, takže nudit se tu jistě nebudete. Využít můžete také 2 km dlouhou osvětlenou trať, která začíná u tenisové haly Gilgenhöfe.

Nejvyšší bod střediska 1.600 m
Nejnižší bod střediska 700 m
Počet vleků 18
Počet kotvových vleků 14
Počet sedačkových lanovek 3
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 34 km
Zelené/modré sjezdovky 8 km
Červené sjezdovky 22 km
Černé sjezdovky 4 km

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Lenggries. Web: www.offtrack.cz/cs