Online kamera Kamery v okolí

Počasí Marbach Počasí Marbach


Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz Mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 4
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Ve skiareálu Marbach se nachází celkem 7 km sjezdovek od lehkých po obtížné. Areál disponuje dětským vlekem a halfpipe pro snowboardisty.

Apres-Ski
Okolím Marbachu vedou kvalitní běžecké tratě, k dispozici jsou dvě sáňkařské dráhy. K účelům zimní turistiky slouží síť cest o celkové délce 35 km. Netradiční zábavu nabízí jízda „Schneevelu“, která nahradila jízdu na tradičním skibobu. Přímo v Sörenbergu můžete navštívit krytý bazén anebo využít wellness služby hotelu Rischli.

Běžecké lyžování
Běžkaři si mohou užít více, než 50 km tratí v okolí. Kolem vesnice Marbach vede také okružní trať, která je každý večer osvětlená až do 21:30. Na trase se nachází zázemí se sprchami a toaletou. Okolím lyžařského ráje Sörenbergu vede několik tratí, které budou vyhovovat i nejnáročnějším běžkařům. Vydat se můžete po Panoramatické stopě Salwideli (24 km), která vás provede krásnou krajinou. Mezi Rossweid a Salwideli vede spojovací stopa. Naučit se lyžovat, nebo zdokonalit svou techniku můžete ve zdejší škole „Swiss Nordic School“. Večerní lyžování je možné dvakrát týdně v nedalekém Marbachu v Nordisches Zentrum.

Oblast Sörenberg-Flühli - střediska:   Sörenberg Dorf • Sörenberg Rothorn • Marbach
Nejvyšší bod střediska 1.500 m
Nejnižší bod střediska 884 m
Počet vleků 3
Počet kotvových vleků 2
Počet sedačkových lanovek 0
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 7 km