PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Švýcarsko » Oblast Meiringen - Hasliberg

Oblast Meiringen - Hasliberg

Zimní středisko Meiringen-Hasliberg se nachází ve východní části Berner Oberlandu, nedaleko jezera Brienz. Jedná se o středisko, kde si každý návštěvník najde to své. Pro lyžaře a snowboardisty tu jsou uměle zasněžované sjezdovky, pro děti je zde dětský park, ve kterém je spousta atrakcí. Krásu regionu si mohou vychutnat běžkaři či chodci na zimních upravených turistických cestách, z nichž nejkrásnější pohled nabízí trasa Brünig Pass – Reuti. Návštěvníky jistě potěší typický Brienz – Haslitalský ráz horských chat, které spolu se švýcarskou přírodou vytvářejí okouzlující atmosféru.

V lyžařského středisku na vás čeká celkem 18 moderních transportních zařízení a více, než 60 kilometrů sjezdovek, přečemž nejvýše položený bod se nachází v nadmořské výšce 2433 m.n.m. a nejnižší 1080 m.n.m. Kromě sjezdového lyžování středisko nabízí také 60 km zimních turistických stezek, 14 km sáňkařských drah a 17 km běžeckých tratí. Pravidelně je nabízeno i večerní lyžování na osvětlené sjezdovce: Käserstatt – Lischen. Je zde vybudován také Freestyle park pro náročnější sportovce a pro dětské návštěvníky Kids-Park Käserstatt a Skihäsliland.

Oblast Meiringen-Hasliberg - střediska:   Hasliberg • Meiringen
Nejvyšší bod střediska 2430 m
Nejnižší bod střediska 1080 m
Počet vleků 17
Počet kotvových vleků 8
Počet sedačkových lanovek 4
Počet kabinkových lanovek 5
Celkový počet sjezdovek 60 km

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Oblast Meiringen - Hasliberg. Web: www.offtrack.cz/cs