PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy Itálie - Dolomity » Oblast Monte Bondone
Itálie » Severní Itálie » Oblast Monte Bondone

Oblast Monte Bondone

Oblast se nachází jihozápadně od Trento, při hoře Monte Bondone (2 090 m). Lyžařské středisko zde tvoří 19 sjezdovek, které čítají 20 km, čímž se řadí mezi středně velké ski rezorty. Převažují zde středně obtížné sjezdovky, a naleznete tu i několik tratí pro pokročilé lyžaře a snowboardisty.

Nejdelší sjezdovka má 4 kilometry, na nichž vás čeká převýšení téměř 900 m. Snowboardistům je určen snowpark, který disponuje skoky, super-pipe, rail atd. a je rozdělen na dvě části - pro začátečníky a pokročilé. Dětská lyžařská škola a školka jsou rovněž k dispozici. V případě zájmu je možné rozšířit si skipas na celou oblast Dolomit. Se skipasem „Skirama Dolomiti“ můžete lyžovat v celkem osmi střediscích (Madonna di Campiglio, Pinzolo, Folgarida-Marilleva, Pejo, Tonale-Ponte di Legno, Andalo-Paganella, Monte Bondone a Folgaria-Lavarone) a na více než 380 km sjezdovek! Údolím Viote vede 37 km běžeckých tratí.

Celá oblast Monte Bondone nabízí bohaté apres-ski, kromě restaurací, barů, diskoték a hospůdek můžete za zábavovu vyrazit na nejrůznější folklorní slavnosti a akce, nebo na koncerty. Nedaleké město Trento, do kterého se dopravíte během 30 minut automibilem, láká návštěvníky bohatou goticko-renesanční architekturou.

Oblast Monte Bondone - střediska:  Monte Bondone
Nejvyšší bod střediska 2.090 m
Nejnižší bod střediska 1.184 m
Celkový počet sjezdovek 20 km