Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz Mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 14
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Paganella se nachází při údolí Adige. Paganella disponuje mnoha moderními vleky, které velmi dobře propojují jednotlivé areály. Areál potěší všechny druhy sportovců, od zdatnějších až po začátečníky. Děti se mohou naučit lyžovat zábavnou formou v jedné ze 4 lyžařských škol. Hlavní lyžařská sezona začíná díky umělému zasněžování pravidelně začátkem prosince. Paganella Brenta Skipass je součástí skipasu ”Dolomiti Adamello Brenta Skirama”.

Paganella Fun Park nabízí několik atrakcí, mezi nimiž nechybí sjezdovka pro snowtubing, bobová a sáňkařská dráha, hřiště pro nejmenší, atd. Za ochutnávku stojí místní Trentinská vína, která vynikají svojí kvalitou. Tradiční kuchyni naleznete v každé restauraci, na místních farmách i v horských chatách.

Apres Ski
Po náročném dni na sjezdovkách můžete namířit do jedné z místních hospůdek, disco klubů, nebo music barů, které nabízí příjemnou horskou atmosféru a spoustu zábavy. Milovníci aktivní dovolené zde mohou kromě lyžování provozovat také telemarking, vydat se okolím na túru na lyžích, nebo využít služby místních průvodců a vydat se s nimi na obtížnější lezení po ledovci, ledové stěně atd.

Běžecké lyžování
V sportovním centru v Andalu si mohou návštěvníci užít 3 km dlouhou, v noci osvětlenou běžeckou stopu. Další 5 km dlouhá vede okolními lesy.

Oblast Adamello Brenta - střediska:  • Paganella
Nejvyšší bod střediska 2.125 m
Nejnižší bod střediska 1.000 m
Nadm. výška obce 1.040 m
Počet vleků 18
Celkový počet sjezdovek 30 km