PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Německo » Reit im Winkl - Winklmoosalm

Reit im Winkl - Winklmoosalm


Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 14
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Reit im Winkl je součástí lyžařském areálu Winklmoosalm, který je nejznámější horskou oblastí Německa. Spolu se sousední oblastí Kammerköhr-Steinplatte tvoří ideální areál pro zimní sporty.
V Reit im Winkl si můžete vychutnat celou škálu rozmanitých zimních radovánek. Kromě lyžování a snowboardingu jsou zde pro všechny milovníky běžek perfektně upravované lyžařské tratě, které vedou do krásné zimní horské krajiny. Celé údolí se rozvine při pohledu z vysoko položených tratí na 1100 m na Winklmoosalm a Hemmersuppenalm. Na běžeckém stadionu (Tiroler Strasse) je připravená běžkařská trať s umělým osvětlením. Dále je zde připravená jedna z nejdelších přírodních sáňkařských drah Německa (4 km) na Hemmersuppenalm. Pro malé děti jsou k dispozici dětské sáňkařské dráhy.

Apres-Ski
Okolí je vhodné pro zimní turistiku a výlety na sněžnicích. Zábavu si můžete užít na 4 km dlouhé sáňkařské dráze.

Běžecké lyžování
Okolím vede několik upravovaných tratí. Nejzajímavějšími jsou vysokohorské Winklmoosalm a Hemmersuppenalm vedoucí v 1100 metrech. V nedalekém Talu se nachází 49 km tratí určených pro klasický styl a 39 pro bruslení. Ve Winklu si můžete také sjednat lekce běžeckého lyžování pro začátečníky nebo děti.

Oblast Schneewinkel - střediska:  St. Johann in Tirol • Fieberbrunn • Reit im Winkl - Winklmoosalm • Pillersee • Waidring - Steinplatte
Nejvyšší bod střediska 1.770 m
Nejnižší bod střediska 695 m
Počet vleků 10
Počet kotvových vleků 7
Počet sedačkových lanovek 1
Počet kabinkových lanovek 2
Celkový počet sjezdovek 40 km
Zelené/modré sjezdovky 24 km
Červené sjezdovky 15 km
Černé sjezdovky 1 km

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Reit im Winkl - Winklmoosalm. Web: www.offtrack.cz/cs