PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Fieberbrunn

Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 70
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Fieberbrunn je největším ze tří lyžařských středisek Pillerseetalu. Lyžařský areál nabízí sjezdovky jak pro začátečníky tak i pro velmi pokročilé. Rodiny s dětmi jistě nadchne Bobo Skipark v St. Jakobu, který nabízí dětem více než 20 atrakcí, pirátskou loď, lyžařský kolotoč a Bobo Express.

Pro snowboardisty je připravený malý funpark s osvětlenou halfpipe a raily na spodním konci sjezdovky Streuböden ve Fieberbrunnu. Milovníci jízdy ve volném terénu mají několik možností freeridingu v oblasti Reckmoos a Lärchfilzen.

Oblast Fieberbrunn nabízí nespočet variant pro freeride. Díky nově otevřenému vleku určenému pro freeridery se nemusíte obávat dlouhých front. Každoročně se tu také pořádá soutěž Big Mountain na které můžete spatřit ty nejlepší freeridové lyžaře světa.

Oblast Schneewinkel - střediska:  St. Johann in Tirol • Fieberbrunn • Reit im Winkl - Winklmoosalm • Pillersee • Waidring - Steinplatte
Nejvyšší bod střediska 2.020 m
Nejnižší bod střediska 830 m
Počet vleků 11
Počet kotvových vleků 4
Počet sedačkových lanovek 3
Počet kabinkových lanovek 4
Celkový počet sjezdovek 38 km
Zelené/modré sjezdovky 17 km
Červené sjezdovky 17 km
Černé sjezdovky 4 km

Domovská stránka - Web: 

Ceník - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Fieberbrunn. Web: www.offtrack.cz/cs