PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Silvretta Montafon – Nova, Hochjoch

Silvretta Montafon – Nova, Hochjoch


Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 36
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Spojené oblasti Montafon Hochjoch a Silvrette Nova tvoří ski areál Silvretta Montafon, který se řadí mezi největší ve Volabergu. Největším střediskem v oblasti Montafon je Silvretta Nova. Do lyžařského střediska se dostanete z St. Gallenkirchu nebo z Gschurnu. V areálu najdete černou sjezdovku, která vede z nejvyššího vrcholu Schwazrkopfe do Sankt Gallenkirchue. Z vrcholu je nádherný rozhled na protější kopce. Druhým střediskem je Hoch Joch, který je tvořen spíše mírnými svahy.

Lyžařská oblast nabízí přes 200 km sjezdových tratí všech obtížností, které jsou perfektně upravovány, ale také spoustu svahů s hlubokým prachovým sněhem pro vyznavače freeridu. Právě freeride tu má vyhrazené dlouhé svahy na Silvretta Montafon Nova. Snowboardisté mohou využít několik snowparků mezi nimiž nechybí moderně zařízený NovaPark, který nabízí atrakce typu: rail, box, halfpipe, wallride, rainbowbox a corner. NovaPark se svým designem a vybavením řadí mezi nejlepší parky Evropy. Oblast Hochjochu a Nova nabízejí skvělé podmínky pro freeride a jízdu v prašanu.


Apres-Ski
Sáňkařská dráha Garfrescha (Nova) slibuje nezapomenutelné zážitky v podobě nočního lyžování. Zimní turistice slouží 16 km upravovaných a značených cest ( Vier Barga: 2,5 km, Gantekopf: 2 km, Gampabing: 1 km, Älpli: 2 km ). K dispozici jsou i trasy určené k procházkám na sněžnicích.

Oblast Montafon - střediska:  Gargellen • Golm - Tschagguns Vandans • Silvretta Montafon – Nova, Hochjoch • Kristberg - Silbertal Montafon
Nejvyšší bod střediska 2.300 m
Nejnižší bod střediska 700 m
Počet vleků 25
Počet kotvových vleků 10
Počet sedačkových lanovek 11
Počet kabinkových lanovek 4
Celkový počet sjezdovek 97 km
Zelené/modré sjezdovky 48 km
Červené sjezdovky 30 km
Černé sjezdovky 9 km

Domovská stránka - Web: 

Ceník - Web: 

Spolu ke hvězdám - Online hra pro partnery, skvělé jako dárek z lásky. Web: www.together2stars.com/cs