PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Německo » Buching / Halblech

Buching / Halblech

Ski areál Buching/Halblech se nachází v oblasti Ostallgäu. Celá oblast nabízí pravý zimní ráj – nekonečné běžecké tratě, udržované sjezdovky, třpytivé ledové plochy a také nepřeberné možnosti provozování zimní turistiky. Ale to není vše, naleznete tu také královské zámky, hrady a krásné kostely, které lákají k prohlídce. Sjezdovky o celkové délce více něž 60 km lákají každoročně do této oblasti příznivce lyžování a snowboardingu. Na náročnější sportovce tu čekají 3 snowparky ve skiareálech Alpspitze/Edelsberg, Breitenberg a Tegelberg. I přesto, že je Buching/Halblech malý areál, může nabídnout výborné podmínky pro rodinné lyžování.

Apres-Ski
Další sportovní vyžití zahrnuje zejména zimní turistiku. Také se můžete vydat na romantickou projížďku po okolí na saních tažených koňmi. Velmi oblíbená je místní osvětlená sáňková dráha (2,5 km).

Běžecké lyžování
Na běžkaře čeká v přilehlém údolí 30km upravovaných tratí. V nedalekém Schwangau se nachází 31 km tratí, z nichž jsou 2 km osvětlené a vedou kolem zámku Neuschwanstein. Směrem na Füssen vede dalších 60 km stop, okolím Halblechu 12 km, z nichž 5 km je vysokohorských. Skating má vyhrazený 8 km dlouhý okruh Weissensee-Wiedmar.

Oblast Ostallgäu - střediska:   Nesselwang • Pfronten • Buching/Halblech •  Alpspitze/Edelsberg •  Breitenberg •  Tegelberg
Nejvyšší bod střediska 1.140 m
Nejnižší bod střediska 800 m
Počet vleků 4
Počet kotvových vleků 3
Počet sedačkových lanovek 1
Počet kabinkových lanovek 0
Celkový počet sjezdovek 6 km
Zelené/modré sjezdovky 2 km
Červené sjezdovky 4 km
Černé sjezdovky 0 km

Domovská stránka - Web: