Navigace: Server Alpské.cz » Německo » Nesselwang


Nesselwang

Popis místa MAPA Ubytování v okolí Alpy

Online kamera On-line kamera v blízkosti místa


Ski areál Nesselwang se nachází v oblasti Ostallgäu. Samotné městečko má dlouholetou sportovní tradici. Ski areál nabízí spoustu zábavy skutečně pro všechny, jak lyžaře, tak snowboardisty. K dispozici je 8 km perfektně upravovaných sjezdovek. Na nejmenší návštěvníky tu čeká Kinderland, kde se mohu naučit lyžovat. Snowboardisté jistě ocení O’Neill Alpspitzpark s mnoha atrakcemi. Ski areál je součástí jednotného skipasu „Allgäu-Tirol-Ski Card“ se kterým se vám otevírá 140 km sjezdovek v celém Allgäu.

Après-Ski
Okolím vede 50 km cest vhodných pro zimní turistiku, která vás provedou krajinou Grüntensee a Attlesee. Na sáňkaře tu čeká 4 km dlouhá přírodní trať. Kdo by se raději vydal z poklidnější a naučnou zábavou, může navštívit některé ze zdejších muzeí. V centru městečka se nachází nákupní centrum a trh, kde můžete strávit volné odpoledne bloumáním po útulných obchůdcích.

Běžecké lyžování
Síť běžeckých tratí v Nesselwangu činí 40 km, z nichž 16 km je vhodných pro skating. Výchozím bodem pro vstup na všechny tratě je parkoviště u alpské lanovky.

Oblast Ostallgäu - střediska:   Nesselwang • Pfronten • Buching/Halblech •  Alpspitze/Edelsberg •  Breitenberg •  Tegelberg

Ceník
200,50 EUR/dospělý/6 dní
111 EUR/dítě/6 dní
 

Domovská stránka - Web: www.nesselwang.de
Ceník - Web: www.superschnee.com/index.shtml?ats_skitickets

 

    Nejvyšší bod střediska 1.600 m
Nejnižší bod střediska 850 m
Počet vleků 4
Počet kotvových vleků 3
Počet sedačkových lanovek 0
Počet kabinkových lanovek 1Reklama
Malá Fatra Malá Fatra Malá Fatra