PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Německo » Nesselwang

Ski areál Nesselwang se nachází v oblasti Ostallgäu. Samotné městečko má dlouholetou sportovní tradici. Ski areál nabízí spoustu zábavy skutečně pro všechny, jak lyžaře, tak snowboardisty. K dispozici je 8 km perfektně upravovaných sjezdovek. Na nejmenší návštěvníky tu čeká Kinderland, kde se mohu naučit lyžovat. Snowboardisté jistě ocení O’Neill Alpspitzpark s mnoha atrakcemi. Ski areál je součástí jednotného skipasu „Allgäu-Tirol-Ski Card“ se kterým se vám otevírá 140 km sjezdovek v celém Allgäu.

Apres-Ski
Okolím vede 50 km cest vhodných pro zimní turistiku, která vás provedou krajinou Grüntensee a Attlesee. Na sáňkaře tu čeká 4 km dlouhá přírodní trať. Kdo by se raději vydal z poklidnější a naučnou zábavou, může navštívit některé ze zdejších muzeí. V centru městečka se nachází nákupní centrum a trh, kde můžete strávit volné odpoledne bloumáním po útulných obchůdcích.

Běžecké lyžování
Síť běžeckých tratí v Nesselwangu činí 40 km, z nichž 16 km je vhodných pro skating. Výchozím bodem pro vstup na všechny tratě je parkoviště u alpské lanovky.

Oblast Ostallgäu - střediska:   Nesselwang • Pfronten • Buching/Halblech •  Alpspitze/Edelsberg •  Breitenberg •  Tegelberg
Nejvyšší bod střediska 1.600 m
Nejnižší bod střediska 850 m
Počet vleků 4
Počet kotvových vleků 3
Počet sedačkových lanovek 0
Počet kabinkových lanovek 1

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Nesselwang. Web: www.offtrack.cz/cs