PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Německo » Pfronten

Ski areál Pfronten se nachází v oblasti Ostallgäu. Zdejší sjezdovky jsou uměle zasněžovány a tak nehrozí špatně sněhové podmínky. Na 1,8 km dlouhé sjezdovce se pořádá dvakrát týdně večerní lyžování. Převážně méně náročné sjezdovky budou vyhovovat spíš rodinám s dětmi.

Apres-Ski
Ostallgäu je vhodné zejména pro zimní turistiku. Za doporučení stojí panoramatická trasa, která vás provede cestou krále Ludwiga a romantickou krajinou Schwansee. Z dalších sportů, které tu mají vhodné zázemí, si můžete zajít zabruslit, zasáňkovat a zahrát metanou. Kdo by hledal netradiční rozptýlení, tomu se nabízí možnost stavby vlastního iglú. Odvážnější si mohou vyzkoušet lezení po ledové stěně.

Běžecké lyžování
Oblast Ostallgäu je skutečným rájem pro běžkaře. V Schwangau se nachází 31 km tratí, z nichž jsou 2 km osvětlené a vedou kolem zámku Neuschwanstein. Směrem na Füssen vede dalších 60 km stop, okolím Halblechu 12 km, z nichž 5 km je vysokohorských. Skating má vyhrazený 8 km dlouhý okruh Weissensee-Wiedmar.

Oblast Ostallgäu - střediska:   Nesselwang • Pfronten • Buching/Halblech •  Alpspitze/Edelsberg •  Breitenberg •  Tegelberg
Nejvyšší bod střediska 1.300 m
Nejnižší bod střediska 850 m
Počet vleků 7
Počet kotvových vleků 7
Počet sedačkových lanovek 0
Počet kabinkových lanovek 0
Celkový počet sjezdovek 6,5 km
Zelené/modré sjezdovky 2 km
Červené sjezdovky 2 km
Černé sjezdovky 2,5 km

Domovská stránka - Web: 

Spolu ke hvězdám - Online hra pro partnery, skvělé jako dárek z lásky. Web: www.together2stars.com/cs