PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Kirchdorf

Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 3
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Uprostřed oblasti Wilder Kaiser a Kitzbühelských Alp se nachází Kirchdorf, malé městečko nabízející bohaté sportovní vyžití i relaxaci ve wellness centru Kaiserquell.

Kaiserwinkl je kromě lyžování a snowboardingu i oblíbeným místem vyznavačů paraglidingu, létání na závěsných kluzácích a vyhlášeným centrem běžeckého lyžování. Oblast disponuje jednou z nejširších sítí běžeckých tratí v Evropě. Pro turisty je zde připraveno cca 100 km zimních turistických trasy.

Apres-Ski
Za bohatším apres-ski musíte vyrazit spíše do okolních měst (Walchsee a Kössen), které nabízí rušný noční život v barech a hospůdkách.

Běžecké lyžování
Okolím prochází 140 km upravovaných tratí, které tvoří hustou propojenou síť mezi Keisewinkelem, Kössenem, Wlachsee, Schwedtem a Rettenschössem. Právě zde se nacházejí nejlepší běžecké tratě, vhodné jak pro začátečníky, tak i pro profesionální sportovnce. Nejnáročnějšími tratěmi jsou 25 km dlouhá stopa Kaiserwinklloipe z Kössen do Walchsee a 15 km dlouhá Miesbergloipe v Rettenschössu.

Oblast Kaiserwinkl - střediska:  Kirchdorf • Kössen • Schwendt • Walchsee
Nejvyšší bod střediska 1.700 m
Nejnižší bod střediska 589 m
Počet vleků 10
Počet kotvových vleků 6
Počet sedačkových lanovek 3
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 30 km
Zelené/modré sjezdovky 12 km
Červené sjezdovky 14 km
Černé sjezdovky 4 km

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Kirchdorf. Web: www.offtrack.cz/cs