PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Kreithlift Leutasch

Kreithlift Leutasch

Malý lyžařský areál Kreithlift Leutasch je vyhledávaný zejména rodinami s dětmi a začátečníky. 8 km tratí nabízí rozmanité stupně obtížnosti v rámci modrých a červených sjezdovek. Jednou týdně se koná večerní lyžování. Pro snowboardisty je zde připravený nový zábavný park.

Apres-Ski
Přímo u sjezdovek se nachází restaurace Katzenkopfhütte a Kreithalm, kam si můžete přijít odpočinout u dobrého jídla.

Milovníci skutečné zábavy budou muset vyrazit do nedalekého Seefeldu, kde je možné navštívit Casino, nebo zajít do některé z restaurací a okusit místní speciality. Centru města nabízí množství obchůdků a dalších služeb. Mezi možnostmi dalšího sportovního vyžití nechybí ani sáňkování, široká nabídka zimní turistiky a bruslení.

Běžecké lyžování
Oblastí vede celkem 266 km upravených běžeckých tratí všech úrovní obtížnosti. 154 km je určno pro klasický styl, 112 pro skating. Večerní lyžování můžete provozovat na stopách Seefeld - Mösern (3 km) a Leutasch/Alpenbad (400 m). Držittelé karty „Olympiaregion“ mají používání tratí zdarma, ceny se pohybují od 6 EUR za den.

Oblast Seefeld - střediska:  Seefeld • Seefeld/Rosshütte • Kreithlift Leutasch
Nejvyšší bod střediska 2.605 m
Nejnižší bod střediska 1.130 m
Počet vleků 3
Počet kotvových vleků 2
Počet sedačkových lanovek 1
Počet kabinkových lanovek 0
Celkový počet sjezdovek 8 km
Zelené/modré sjezdovky 5 km
Červené sjezdovky 3 km
Černé sjezdovky 0 km

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Kreithlift Leutasch. Web: www.offtrack.cz/cs