PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Seefeld / Rosshütte

Seefeld / Rosshütte

Malé městečko Seefeld se rozkládá na náhorní plošině nad údolím řeky Inn, cca 25 km od Innsbrucku. Symbolem horského městečka je gotický farní kostel sv. Osvalda s kazatelnou ze 16. století a kostel Seekirchlein z roku 1628.

Seefeld se proslavil jako kvalitní zimní středisko. Je vhodné zejména pro ty, kteří preferují jednoduché a středně obtížné tratě. V areálu byl zbudován snowpark. Pro běžkaře je upravováno 120 km běžeckých tras.

Apres-Ski
Milovníci skutečné zábavy budou muset vyrazit do nedalekého Seefeldu, kde je možné navštívit Casino, nebo zajít do některé z restaurací a okusit místní speciality. Centru města nabízí množství obchůdků a dalších služeb. Mezi možnostmi dalšího sportovního vyžití nechybí ani sáňkování, široká nabídka zimní turistiky a bruslení.

Běžecké lyžování
Oblastí vede celkem 266 km upravených běžeckých tratí všech úrovní obtížnosti. 154 km je určno pro klasický styl, 112 pro skating. Večerní lyžování můžete provozovat na stopách Seefeld - Mösern (3 km) a Leutasch/Alpenbad (400 m). Držittelé karty „Olympiaregion“ mají používání tratí zdarma, ceny se pohybují od 6 EUR za den.

Oblast Seefeld - střediska:  Seefeld • Seefeld/Rosshütte • Kreithlift Leutasch
Nejvyšší bod střediska 2.100 m
Nejnižší bod střediska 1.230 m
Počet vleků 9
Počet kotvových vleků 3
Počet sedačkových lanovek 5
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 20 km
Zelené/modré sjezdovky 10 km
Červené sjezdovky 9 km
Černé sjezdovky 1 km

Domovská stránka - Web: 

Ceník - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Seefeld / Rosshütte. Web: www.offtrack.cz/cs