PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Francie » La Tania

La Tania se rozkládá v Savoie mezi Meribel a Courchevel. Architektura celé vesničky byla svěřena do rukou teamu Jacquesa Labro, který ji citlivě zasadil do okolní krajiny za použití dřeva a tradičních materiálů. Tania se hlásí k letoviskům, která se snaží fungovat co nejekologičtěji a v souladu s okolní přírodou, energií ji zásobuje hydroelektrárna a v centru je omezena doprava, takže si můžete vychutnat opravdový klid. La Tania je součástí ski areálů Courchevel a ski rezortu Trois Vallées. Courchevel je ideálním místem pro všechny typy zimních sportů, 563 sněhových děl se stará o dokonalou kvalitu sněhu, sjezdovky dosahují délky 150 km a zahrnují všechny úrovně obtížnosti. Potřebám začátečníků budou vyhovovat ZEN zóny, které zohledňují jejich bezpečnost a také sdružují zelené a modré sjezdovky. Velmi zajímavou atrakcí, kterou můžete vyzkoušet je „Stop“ zóna, která prověří vaše lyžařské dovednosti. Děti jistě zaujme „indiánská sjezdovka“ s širokou nabídkou aktivit, od hledání Šedého vlka až po objevování indiánských rituálů. Na náročné sportovce čekají snowcrossová trať a railpark, který by měl pomalu nahradit dřívější snowpark.

Apres-Ski
Ve městě funguje několik barů a restaurací. Za pestřejší zábavou je ovšem lepší vyrazit do přilehlých městeček. Za nočním životem můžete vyrazit do nedalekého Courchevel, kde funguje spousta nočních klubů a piano-barů, kde se často pořádají koncerty. Dokonce zde naleznete i restaurace, vyznamenané Michelinskými hvězdami, které svědčí o jejich kvalitě.

Běžecké lyžování
K dispozici je 66 km tratí, které vás provedou úchvatnou přírodní scenérií o kterou v Savoie není nouze!

Oblast Trois Vallées - střediska:   Val Thorens • Courchevel • La Tania • Les Menuires • Méribel/Mottaret
Nejvyšší bod střediska 2.738 m
Nejnižší bod střediska 1.300 m
Počet vleků 63
Počet kotvových vleků 34
Počet sedačkových lanovek 19
Počet kabinkových lanovek 10
Celkový počet sjezdovek 150 km
Zelené/modré sjezdovky 88 km
Červené sjezdovky 48 km
Černé sjezdovky 14 km

Domovská stránka - Web: 

Ceník - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě La Tania. Web: www.offtrack.cz/cs