PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Švýcarsko » Melchsee - Frutt

Melchsee - Frutt


Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 15
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Lyžařské středisko Melchsee - Frutt se nachází v Urnských Alpách. Na 32 km dobře připravovaných sjezdovkách si užije spoustu zábavy skutečně každý, jak začátečníci, tak i zkušení lyžaři. Snowboardisty jistě potěší Fruttpark, který je nevětším snowparkem v celém kantonu. Disponuje 40 atrakcemi typu: kicker, rail, box, spin, drop-in, treeride atd.

Apres-Ski
Třikrát týdně můžete zažít večerní lyžařskou atmosféru, nebo si v jedné ze šesti restaurací při sjezdovkách vychutnat večeři. Na okolních svazích můžete také sáňkovat a nebo se vydat na túry po okolí. V místě se nabízejí dvě trasy „Melchtal-Stöckalp“ (8 km) vhodná pro seniory a rodiny s dětmi a náročnější vedoucí na vrchol Hohmad (9 km).

Běžecké lyžování
Okolím vede okruh dlouhý 15 km z Melchsee-Frutt do Tannalp. Kdo by si chtěl dát v průběhu okruhu pauzu může se zastavit u Tannalpského hostince a vychutnat si tamní atmosféru. Tento okruh je zpoplatněn a zdarma nabízí využití zázemí – šatny a sprchy.

Oblast Urner Alpen - střediska:   Andermatt-Gemsstock • Engelberg • Melchsee-Frutt
Nejvyšší bod střediska 2.160 m
Nejnižší bod střediska 1.080 m
Počet vleků 13
Počet kotvových vleků 7
Počet sedačkových lanovek 4
Počet kabinkových lanovek 2
Celkový počet sjezdovek 32 km
Zelené/modré sjezdovky 9 km
Červené sjezdovky 11 km
Černé sjezdovky 12 km

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Melchsee - Frutt. Web: www.offtrack.cz/cs