PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Serfaus - Fiss-Ladis

Serfaus - Fiss-Ladis


Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 39
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Serfaus-Fiss-Ladis se nachází v Tyrolsku. Tato lyžařská oblast vznikla spojením Serfaus a Fiss-Ladis. Sjezdovky jsou zde vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Ski areál nabízí dobré podmínky pro lyžování až do jara a disponuje 115 km zasněžovanými sjezdovkami. Náročnější lyžaři jistě ocení snowparky, 2 závodní tratě a rychlostní trať. Dobrodruzi se mohou vydat na lyžích i na neupravené sjezdové plochy. Pro děti jsou vyhrazené dětské parky Kinderschneealm v Serfausu a Bertina země dětí ve Fiss-Ladisu. Kromě toho tu na děti čekají jesle a školka, nebo také dětská restaurace.

Apres ski
Ski areál disponuje 19 občerstveními, dále je k dispozici 22 horských restaurací a 4 apres ski bary. V okolí naleznou lyžaři 10 km sáňkařských drah. Návštěvníky čekají také 10 km dlouhé dráhy na tobogganing. Místní kluziště nabízí také ledové plochy na curling. Okolím je možné podniknout projížďky na sněžném skútru, nebo se vydat na túry na lyžích po upravených cestách.

Běžecké lyžování
Okolím vede celkem 119 km běžeckých stop, z nichž 20 km vede na hřebenech. Začátečníci mají k dispozici 12,9 km, pokročilí 37 km a zkušení lyžaři 69 km upravených tratí. Běžecké tratě jsou zde zdarma. K některým je nutné se dopravit na vlastní náklady lanovkou.

Nejvyšší bod střediska 2.820 m
Nejnižší bod střediska 1.200 m
Počet vleků 70
Počet kotvových vleků 41
Počet sedačkových lanovek 16
Počet kabinkových lanovek 13
Celkový počet sjezdovek 212 km
Zelené/modré sjezdovky 39,9 km
Červené sjezdovky 121 km
Černé sjezdovky 33 km

Domovská stránka - Web: