PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Švýcarsko » Silleren - Hahnenmoos - Metsch

Silleren - Hahnenmoos - Metsch


Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 25
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Ski areál Silleren-Hahnenmoos-Metsch je součástí ski rezortu Adelboden – Frutigen. Disponuje 81 km sjezdovek a 56 přepravními zařízeními. Na snowboardisty a pro vyznavače freeridu tu čeká rozlehlý Gran Masta Park v oblasti Hahnenmoos s nejrůznějšími skoky a rails. Další atrakcí je 500 m dlouhý Crosspark Silleren s šesti zatáčkami, třemi boulemi a dvěma skoky.

Apres-Ski
V okolí se nachází sáňkařské dráhy Sillerenbühl – Bergläger (5km) a Hahnenmoos – Geils (2 km). Samozřejmostí je možnost provozovat zimní turistiku po okolí. Při sjezdovkách se nachází několik barů a restaurací, které lákají k odpočinku na slunečních terasách. Oblast disponuje také sportovním centrem (možnost zahrát si curling), kluzištěm, fitness a bazénem.

Běžecké lyžování
Celá oblast disponuje 86 km běžeckých tratí z toho 40 km připadá na Adelboden – Frutigen. K dispozici jsou tratě jak pro klasický styl, tak pro bruslení.

Oblast Adelboden – Lenk - střediska:   Silleren - Hahnenmoos - Metsch • Engstligenalp
Nejvyšší bod střediska 2.330 m
Nejnižší bod střediska 1.075 m
Celkový počet sjezdovek 81 km
Zelené/modré sjezdovky 42 km
Červené sjezdovky 29 km
Černé sjezdovky 10 km

Domovská stránka - Web: 

Ceník - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Silleren - Hahnenmoos - Metsch. Web: www.offtrack.cz/cs