PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Ehrwalder Almbahn

Ehrwalder Almbahn

Lyžařské středisko Ehrwald Alm se rozkládá v blízkosti vesnice Lermoos a ledovce Zugspitz. Areál je určený především pro začátečníky. Pro snowboardisty je zde jeden z nejlépe vybavených funparků v Rakousku. Pro běžce je upravována 15 km dlouhá trať vedoucí v nadmořské výšce 1 500 m. Mezi další zimní sportovní aktivity, které zde můžete provozovat patří - sáňkování, bruslení, kuželky, pěší turistika či jízda na saních tažených koňmi.

Apres-Ski
Okolní svahy nabízejí večerní sáňkování, skibobování, nebo bobování. Pro zimní turistiku jsou vyhrazené dvě trasy, jedna začíná ve stanici 8-mi kabinové lanovky a druhá u vysokohorské tratě Ganghofer.

Běžecké lyžování
Rezort nabízí více než 100 km upravovaných běžeckých tratí, jak pro klasický styl, tak pro skating. Oblastí vede také vysokohorská trať „Ganghofer-Hochloipe“, jejíž 10 km je položeno v nadmořské výšce 1500 m. Přírodní neupravovaná stopa vede od Igelsee a měří 15 km.

Oblast Zugspitzarena - střediska:  Berwang • Zugspitzplatt • Ehrwalder Almbahn • Lermoos - Grubigsteinbahnen
Nejvyšší bod střediska 1.950 m
Nejnižší bod střediska 1.100 m
Počet vleků 7
Počet kotvových vleků 3
Počet sedačkových lanovek 3
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 26 km
Zelené/modré sjezdovky 17 km
Červené sjezdovky 7 km
Černé sjezdovky 2 km

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Ehrwalder Almbahn. Web: www.offtrack.cz/cs