PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Lermoos - Grubigsteinbahnen

Lermoos - Grubigsteinbahnen


Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 8
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Lyžařské středisko Lermoos se nachází v blízkosti vesnice Ehrwald u oblasti Ausserfern. Nachází se na mírně vyvýšeném místě, odkud je překrásný výhled na hory Zugspitze, Wetterstein a Mieminger. Areál nabízí širokou nabídku sportovních aktivit - lyžování, snowboarding, sáňkování, běžkování atd.

Lermoos je propojený s lyžařským areálem Biberwier – Marienbergbahnen, který disponuje dětským parkem Biberland. Zde se děti mohou pod dohledem instruktora naučit své první krůčky na lyžích a zároveň si užít spoustu legrace. Na snowboardisty zde čeká doslova ráj v podobě rozlehlých ploch určených pro freeride. Navíc v nedalekém Marienbergu funguje dobře vybavený funpark.

Apres-Ski
Svahy nabízejí netradiční zábavu v podobě snowbiku, který si rychle osvojí každý, kdo umí jezdit na kole. Za doporučení stojí restaurace SUNNALM, která má vlastní sluneční terasu, bar a dětskou restauraci.

Běžecké lyžování
Rezort nabízí více než 100 km upravovaných běžeckých tratí, jak pro klasický styl, tak pro skating. Oblastí vede také vysokohorská trať „Ganghofer-Hochloipe“, jejíž 10 km je položeno v nadmořské výšce 1500 m. Přírodní neupravovaná stopa vede od Igelsee a měří 15 km.

Oblast Zugspitzarena - střediska:  Berwang • Zugspitzplatt • Ehrwalder Almbahn • Lermoos - Grubigsteinbahnen
Nejvyšší bod střediska 2.160 m
Nejnižší bod střediska 1.000 m
Počet vleků 8
Počet kotvových vleků 3
Počet sedačkových lanovek 4
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 33 km
Zelené/modré sjezdovky 16 km
Červené sjezdovky 14 km
Černé sjezdovky 3 km

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Lermoos - Grubigsteinbahnen. Web: www.offtrack.cz/cs