PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Hauser - Kaibling

Hauser - Kaibling

Lyžařské středisko Hauser Kaibling je jedním z vrcholů čtyřhoupačky skiareálu Schladming Dachstein Tauern. Hauser Kaibling je se svými 2015 metry nejvyšší horou střediska Schladming. Na úpatí hory, která leží mezi Planai a Galsterbergalm, se rozkládá město Haus im Ennstal.

Středisko uspokojí nejenom začátečníky, sportovní lyžaře ale i příznivce snowboardů. 37 km upravovaných sjezdovek zaručí zábavu skutečně pro všechny, jak začátečníky, tak profesionály. Dohromady jsou vám k dispozici 4 ski rezorty Hauser Kaibling - Planai - Hochwurzen – Reiteralm s celkovou délkou sjezdovek 124 km. Hauser Kaibling nabízí lyžařům spoustu sjezdovek s prašanem a také sjezdovku, kde pořádá FIS – Světový pohár žen.

Apres-Ski
Přímo u sjezdovek se nachází spousta restaurací, které nabízejí příjemný odpočinek a sluneční terasy. Oblast Hauser Kaibling zajišťuje i Heli-ski, což znamená, že vás dopraví helikoptérou na vrchol odkud se poté můžete na lyžích vydat zpět do údolí.

Běžecké lyžování
Okolím vede 300 km upravovaných běžeckých tratí.

Oblast Dachstein-Taury - střediska:  Schladming - Dachstein • Hauser-Kaibling • Reiteralm • Ramsau am Dachstein • Planneralm

Ceník
40 EUR/dospělý/den
21 EUR/dítě/den
210 EUR/dospělý/6 dní
107 EUR/dítě/6 dní
Nejvyšší bod střediska 2.015 m
Nejnižší bod střediska 750 m
Počet vleků 11
Počet kotvových vleků 3
Počet sedačkových lanovek 6
Počet kabinkových lanovek 2
Celkový počet sjezdovek 37 km
Zelené/modré sjezdovky 19,5 km
Červené sjezdovky 13,5 km
Černé sjezdovky 4 km

Domovská stránka - Web: 

Ceník - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Hauser - Kaibling. Web: www.offtrack.cz/cs