PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Pettneu

Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 89
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Pettneu am Arlberg se nachází v oblasti St. Anton v lyžařském regionu Arlberg. Tento malý ski areál se prezentuje jako útulné a slunné místo vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Dohromady 15 km sjezdovek a 4 přepravní zařízení nabízí vhodné podmínky zejména pro lyžaře začátečníky a pokročilé. Nová sněžná zařízení zajišťují dobrou kvalitu sněhu po celou sezónu. Ve ski areálu Pettneu platí skipas „Arlberg-Skipass“. Na děti tu čeká zábavní park „Kinderland“ s pohádkovou dráhou a dětské hřiště se skluzavkou.

Apres-Ski
Pettneu nabízí jednu z nejhezčích sáňkařských drah na Arlbergu, jejíž délka činí 3,5 km a pozvolna se stáčí z vrcholu dolů. Díky lanovce, se můžete vyvézt na kopec i se sáňkami, což jistě potěší nejednoho člena rodiny. Několikrát týdně se také můžete vydat na noční sáňkování. Sáňky je možné si zapůjčit u stanice lanovky. Zimní park Pettneu také disponuje upravenými cestami pro turistiku, která začínají na výstupní stanici lanovky. Přímo v městečku je možné navštívit krytý bazén, saunu a solárium.

Oblast St. Anton - střediska:  St. Anton v Arlbergu • Pettneu •  Lech - Zürs am Arlberg
Nejvyšší bod střediska 2.020 m
Nejnižší bod střediska 1.250 m
Počet vleků 4
Počet kotvových vleků 2
Počet sedačkových lanovek 1
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 15 km
Zelené/modré sjezdovky 5 km
Červené sjezdovky 8 km
Černé sjezdovky 2 km

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Pettneu. Web: www.offtrack.cz/cs