PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Kappl

Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 6
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Idylická horská vesnice Kappl leží prakticky přímo na sjezdovce stejnojmenného lyžařského areálu, který sahá až do výšky 2.690 m. Na své si zde přijdou nejen lyžaři, snowbordisté, ale i milovníci túr na lyžích, turisté na sněžnicích. Pro děti je zde připravený zážitkový park - Sunny-Mountain Erlebnispark. Ve stanovené dny je v provozu osvětlená trať pro večerní lyžování i osvětlená 6 km dlouhá sáňkařská dráha. Skibus v rámci obce zdarma, zdarma jezdí i skibus do 9 km vzdáleného Ischglu.

Ski areál je součástí Silvretta Skiareny, která nabízí sněhovou nadílkou od listopadu až do dubna, jelikož se středisko nachází v úctyhodných výškách. Lyžařské středisko Arena Silvretta nabízí 323 kilometry vysoko položených sjezdových tratí, které jsou na vysoké úrovni a poskytují tak lyžaři naprosté uspokojení jeho lyžařských potřeb. Sjezdové tratě se rozprostírají na celkem 506 hektarech plochy a mimo to je k dispozici dvacet kilometrů ski rautů.

Fronta na svazích je v Arena Silvretta naprostým tabu. Středisko disponuje 65 vysoce moderními a rychlými přepravními zařízeními, které zajišťují přepravu neuvěřitelným 78.900 osobám za hodinu a proto máte zaručenou jistotu, že nebudete přešlapovat ve frontě na svazích, ale můžete si vychutnávat jízdu na svazích, které jsou v Arena Silvretta všech obtížností. Určitě ve středisku vyzkoušejte carvingový ráj Idách. Nároční lyžaři mohou pro změnu sjíždět prudké svahy, kterých je ve středisku požehnané množství.

Apres-Ski
Okolí Kapplu je vhodné zejména pro zimní turistiku. Možné je i sáňkování na 6 km dlouhé dráze. Za skutečným Apres-Ski je nutné vyrazit do některého z větších měst.

Běžecké lyžování
Oblast disponuje celkem 48 km běžeckých tratí.

Oblast Paznauntal - střediska:  Ischgl • Galtür • See • Kappl
Nejvyšší bod střediska 2.690 m
Nejnižší bod střediska 1.050 m
Počet vleků 9
Počet kotvových vleků 6
Počet sedačkových lanovek 2
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 40 km
Zelené/modré sjezdovky 15 km
Červené sjezdovky 20 km
Černé sjezdovky 5 km

Domovská stránka - Web: 

Ceník - Web: