TOPlist

Idylická horská vesnice Kappl leží prakticky přímo na sjezdovce stejnojmenného lyžařského areálu, který sahá až do výšky 2.690 m. Na své si zde přijdou nejen lyžaři, snowbordisté, ale i milovníci túr na lyžích, turisté na sněžnicích. Pro děti je zde připravený zážitkový park - Sunny-Mountain Erlebnispark. Ve stanovené dny je v provozu osvětlená trať pro večerní lyžování i osvětlená 6 km dlouhá sáňkařská dráha. Skibus v rámci obce zdarma, zdarma jezdí i skibus do 9 km vzdáleného Ischglu.

Ski areál je součástí Silvretta Skiareny, která nabízí sněhovou nadílkou od listopadu až do dubna, jelikož se středisko nachází v úctyhodných výškách. Lyžařské středisko Arena Silvretta nabízí 323 kilometry vysoko položených sjezdových tratí, které jsou na vysoké úrovni a poskytují tak lyžaři naprosté uspokojení jeho lyžařských potřeb. Sjezdové tratě se rozprostírají na celkem 506 hektarech plochy a mimo to je k dispozici dvacet kilometrů ski rautů.

Fronta na svazích je v Arena Silvretta naprostým tabu. Středisko disponuje 65 vysoce moderními a rychlými přepravními zařízeními, které zajišťují přepravu neuvěřitelným 78.900 osobám za hodinu a proto máte zaručenou jistotu, že nebudete přešlapovat ve frontě na svazích, ale můžete si vychutnávat jízdu na svazích, které jsou v Arena Silvretta všech obtížností. Určitě ve středisku vyzkoušejte carvingový ráj Idách. Nároční lyžaři mohou pro změnu sjíždět prudké svahy, kterých je ve středisku požehnané množství.

Apres-Ski
Okolí Kapplu je vhodné zejména pro zimní turistiku. Možné je i sáňkování na 6 km dlouhé dráze. Za skutečným Apres-Ski je nutné vyrazit do některého z větších měst.

Běžecké lyžování
Oblast disponuje celkem 48 km běžeckých tratí.

Oblast Paznauntal - střediska:  Ischgl • Galtür • See • Kappl
Nejvyšší bod střediska 2.690 m
Nejnižší bod střediska 1.050 m
Počet vleků 9
Počet kotvových vleků 6
Počet sedačkových lanovek 2
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 40 km
Zelené/modré sjezdovky 15 km
Červené sjezdovky 20 km
Černé sjezdovky 5 km

Domovská stránka - Web:

Ceník - Web: