Navigace: Server Alpské.cz » Rakousko » Kappl


Kappl

Popis místa MAPA Ubytování v okolí Alpy

Online kamera On-line kamera v blízkosti místa
Předpověď počasí Kappl Předpověď počasí Kappl


Aktuálně: sníh v údolí 110 cm, sníh na vrchu 220 cm, provoz V provozu, lanovky v provozu 6 z 6
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy


Idylická horská vesnice Kappl leží prakticky přímo na sjezdovce stejnojmenného lyžařského areálu, který sahá až do výšky 2.690 m. Na své si zde přijdou nejen lyžaři, snowbordisté, ale i milovníci túr na lyžích, turisté na sněžnicích. Pro děti je zde připravený zážitkový park - Sunny-Mountain Erlebnispark. Ve stanovené dny je v provozu osvětlená trať pro večerní lyžování i osvětlená 6 km dlouhá sáňkařská dráha. Skibus v rámci obce zdarma, zdarma jezdí i skibus do 9 km vzdáleného Ischglu.

Ski areál je součástí Silvretta Skiareny, která nabízí sněhovou nadílkou od listopadu až do dubna, jelikož se středisko nachází v úctyhodných výškách. Lyžařské středisko Arena Silvretta nabízí 323 kilometry vysoko položených sjezdových tratí, které jsou na vysoké úrovni a poskytují tak lyžaři naprosté uspokojení jeho lyžařských potřeb. Sjezdové tratě se rozprostírají na celkem 506 hektarech plochy a mimo to je k dispozici dvacet kilometrů ski rautů.

Fronta na svazích je v Arena Silvretta naprostým tabu. Středisko disponuje 65 vysoce moderními a rychlými přepravními zařízeními, které zajišťují přepravu neuvěřitelným 78.900 osobám za hodinu a proto máte zaručenou jistotu, že nebudete přešlapovat ve frontě na svazích, ale můžete si vychutnávat jízdu na svazích, které jsou v Arena Silvretta všech obtížností. Určitě ve středisku vyzkoušejte carvingový ráj Idách. Nároční lyžaři mohou pro změnu sjíždět prudké svahy, kterých je ve středisku požehnané množství.

Après-Ski
Okolí Kapplu je vhodné zejména pro zimní turistiku. Možné je i sáňkování na 6 km dlouhé dráze. Za skutečným Après-Ski je nutné vyrazit do některého z větších měst.

Běžecké lyžování
Oblast disponuje celkem 48 km běžeckých tratí.

Oblast Paznauntal - střediska:  Ischgl • Galtür • See • Kappl

Ceník
37,50 EUR/dospělý/den
23 EUR/dítě/den
187,50 EUR/dospělý/6 dní
110,50 EUR/dítě/6 dní
 

Domovská stránka - Web: www.bergbahnenkappl.at
Ceník - Web: www.see.at/de/skipass-preise-see

 

    Nejvyšší bod střediska 2.690 m
Nejnižší bod střediska 1.050 m
Počet vleků 9
Počet kotvových vleků 6
Počet sedačkových lanovek 2
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 40 km
Zelené/modré sjezdovky 15 km
Červené sjezdovky 20 km
Černé sjezdovky 5 km


Reklama
Slovenský ráj Slovenský ráj Slovenský ráj