PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Německo » Kleinwalsertal - Walmendingerhorn

Kleinwalsertal - Walmendingerhorn

Kleinwalsertal – Walmendingerhorn se nachází v oblasti Oberstdorf. Vysoká nadmořská výška a severozápadní umístění v Alpách zaručují skvělé sněhové podmínky od prosince do dubna. Sjezdovky a vleky jsou zde uzpůsobené i dětem, které se tu mohou bezpečně naučit lyžovat.

Apres-Ski
Na milovníky zimní turistiky čeká v okolí 50 km upravovaných a cest, z nichž většina vede bočním údolím až do nadmořské výšky 1400 m. Můžete se také vydat na vysokohorské tratě vedoucí do Schwarzwassertalu (1620 m.n.m.) a kolem Gottesackeru (2000 m.n.m.). Nabídka sportovních aktivit je opravdu široká, můžete vyzkoušet Snowbike, Skifox, Airboard a Snowscoot, nebo se věnovat klasické zimní zábavě - sáňkování. V přilehlých obcích naleznete spoustu barů, restaurací a hospůdek, kde můžete strávit příjemné chvíle nemístními specialitami.

Běžecké lyžování
V okolí Kleinwalsertalu vede pět stop pro klasický styl o celkové délce 42 km, v nadmořské výšce mezi 1050 – 1260 m. Dalších 5 km stop pro skating se nachází v oblasti Bödmen. Všechny stopy jsou denně upravovány a držitelé karty „Gästekarte Kleinwalsertal“ mají vstup na tratě zdarma.

Oblast Oberstdorf - střediska:   Söllereck • Nebelhorn • Fellhorn/Kanzelwand • Kleinwalsertal - Walmendingerhorn • Ifen
Nejvyšší bod střediska 1.946 m
Nejnižší bod střediska 1.250 m
Počet vleků 7
Počet kotvových vleků 3
Počet sedačkových lanovek 3
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 14 km
Zelené/modré sjezdovky 4 km
Červené sjezdovky 9 km
Černé sjezdovky 1 km

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Kleinwalsertal - Walmendingerhorn. Web: www.offtrack.cz/cs