PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Feuerkogel - Ebensee

Feuerkogel - Ebensee

Feuerkogel je horské středisko nad jezerem Traunsee a městečkem Ebensee v okolí vrcholu Feuerkogel. Velkou výhodou lyžařského střediska Feuerkogel je i jeho malá vzdálenost z ČR.

Středisko je vhodné pro všechny kategorie lyžařů, zaměřuje se na rodiny s dětmi. Do výše 1 590 m vede kabinová lanovka z Ebensee a na ni pak navazují další vleky a 1 sedačka. Odsud je možné lyžování na modrých a červených sjezdovkách i náročný sjezd zpět ke spodní stanici s převýšením více jak 1000 m. Pro děti je připravena lyžařská školka s pojízdným kobercem a malým provazovým vlekem.

Apres-Ski
Oblast je zaměřená na aktivní odpočinek, který tu má široké zázemí. Můžete se zúčastnit zimního vandrování po horách, vydat se na sněžnicích okolní přírodou a nebo si jít zasáňkovat.

Běžecké lyžování
Běžecké tratě: Gosau: 35 km, Russbach: 2 km, Obertraun: 14 km, Abtenau: 130 km, Lungötz, St. Martin: 44 km.

Oblast Dachstein - West / Lammertal - střediska:  Russbach am Pass Gschütt • Gosau - Zwieselalm • Krippenstein • Annaberg-Lungötz • Abtenau im Lammertal • Feuerkogel - Ebensee
Nejvyšší bod střediska 1.625 m
Nejnižší bod střediska 443 m
Počet vleků 6
Počet kotvových vleků 4
Počet sedačkových lanovek 1
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 12 km
Zelené/modré sjezdovky 2 km
Červené sjezdovky 6 km
Černé sjezdovky 4 km

Domovská stránka - Web: 

Ceník - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Feuerkogel - Ebensee. Web: www.offtrack.cz/cs