PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Annaberg - Lungötz

Annaberg - Lungötz

Annaberg-Lungötz je lyžařské středisko, které je vhodné pro rodinnou rekreaci. Nachází se v oblasti Dachstein West, která se vyznačuje širokou nabídkou pro začátečníky i pokročilé. Pro děti jsou připravené krátké lyžařské trasy a mnoho zábavných dětských lyžařských kempů – např. medvědí kemp „Bärencamp“, kouzelný koberec „Zauberteppich“, země „Brumsiland“. Dále jsou zde sáňkařské dráhy, curling, trasy pro pěší turistiku a jízdy se saněmi taženými koňským spřežením.

Na Dachsteinu naleznete také 30 km rozlehlou Freesports Arenu (nejdelší trať měří 11 km ), na které lze jak lyžovat a snowboardovat, tak i provozovat paragliding, freeride, zimní turistiku atd.

Apres-Ski
V oblasti Dachstein West naleznete spíše klidnou zábavu zaměřenou na posezení v restauracích a kavárnách a na sportovní vyžití na sjezdovkách.

Běžecké lyžování
Běžecké tratě: Gosau: 35 km, Russbach: 2 km, Obertraun: 14 km, Abtenau: 130 km, Lungötz, St. Martin: 44 km.

Oblast Dachstein - West / Lammertal - střediska:  Russbach am Pass Gschütt • Gosau - Zwieselalm • Krippenstein • Annaberg-Lungötz • Abtenau im Lammertal • Feuerkogel - Ebensee
Nejvyšší bod střediska 1.618 m
Nejnižší bod střediska 777 m
Počet vleků 52
Počet kotvových vleků 30
Počet sedačkových lanovek 14
Počet kabinkových lanovek 8
Celkový počet sjezdovek 152 km
Zelené/modré sjezdovky 12 km
Červené sjezdovky 125 km
Černé sjezdovky 15 km

Domovská stránka - Web: 

Ceník - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Annaberg - Lungötz. Web: www.offtrack.cz/cs