Online kamera Kamery v okolí

Počasí Les Orres Počasí Les Orres


Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz Mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 17
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Les Orres se nachází v regionu Côte d'Azur v Hautes-Alpes v blízkosti Národního parku Les Ecrins. Ski rezort Orres nabízí celkem 88 km sjezdovek a jeden snowpark. Sjezdovky jsou důkladně upravovány tak, aby nabídly co největší komfort jak začátečníkům, tak zkušeným lyžařům. V případě nutnosti lze uměle zasněžit 60% ski areálu. Rodiny mohou využít hlídání dětí od šesti měsíců věku, lyžařskou školku mohou navštěvovat děti od tří let. Pro juniory (6-12 let) funguje „Club juni Orres“, který nabízí jak lyžařský výcvik, tak další aktivity. Pro pobavení všech na sjezdovkách funguje Snow park s animačními programy pro děti.

Apres-Ski
Ve městě se nachází zimní hala s velkou ledovou plochou, bruslení díky zajímavému osvětlení a hudbě bude jistě nezpomenutlným zážitkem. Děti zde mohou absolvovat kurz bruslení a rodiče si mohou vychutnat atmosféru přilehlého baru. Ski rezort disponuje moderní bobovou dráhou, která jistě potěší nejen děti, ale i dospělé. Nabízeny jsou i další aktivity: jízda psím spřežením, paragliding, jízda na koni, a projížďka na sněžném skútru.

Běžecké lyžování
Běžkaři mohou využít bezplatného přístupu k okruhu "Mazeliere", který činí 30 km.

Oblast Hautes Alpes - střediska:   La Joue du Loup • SuperDévoluy • Val d'Allos/Pra Loup • Les Orres • Orcieres • Puy St. Vincent • Risoul/Vars • Serre Chevalier
Nejvyšší bod střediska 2.700 m
Nejnižší bod střediska 1.485 m
Nadm. výška obce 1.493 m
Počet vleků 50
Počet kotvových vleků 32
Počet sedačkových lanovek 13
Počet kabinkových lanovek 5
Celkový počet sjezdovek 180 km
Zelené/modré sjezdovky 85 km
Červené sjezdovky 84 km
Černé sjezdovky 11 km