Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz Mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 21
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

SuperDévoluy (1450 – 2450 m.n.m.) leží 92 km jihovýchodně od Grenoblu a je jedním z nejrozsáhlejších lyžařských středisek v jižních Alpách. Městečko splňuje nároky, které jsou kladeny na oblíbené lyžařské destinace, je zde spousta obchodů a obchodních galerií a možnost ubytování v apartmánech je zde téměř na každém kroku. Příjemným zpestřením pobytu může být návštěvy hvězdárny.

SuperDévoluy je propojena s La Joue du Loup a spolu vytváří ski areál, který disponuje 100 km sjezdovek a v okolí 80 km běžeckých tras. Lyžařské vyžití je i zde velmi bohaté, jak pro začátečníky, tak pro zkušené lyžaře. Pro snowboardisty resort nabízí snowpark, který nabízí: quarter pipe, 100m dlouhý half pipe a další. Na děti tu čekají dvě školky jedna v SuperDévoluy (15 měsíců - 6 let), druhá v La Joue du Loup (18 měsíců - 6 let).

Apres-Ski
SuperDévoluy nabízí něco pro každého. Ve městě je celá řada restaurací a barů a také noční kluby pro ty, kteří chtějí tančit do ranních hodin. Naleznete zde i bazén se saunou a tureckými lázněmi, kino, nebo třeba kluziště. V rámci aktivního odpočinku se můžete vydat po okolí na sněžnicích, nebo na sněžném skútru.

Běžecké lyžování
Rezort SuperDévoluy/ La Joue du Loup disponuje 80 kilometry tratí. Nejdelší trasa zvaná „Traversée du Dévoluy“ potěší svou náročností zkušené běžkaře. Dobré zázemí je tu ovšem i pro běžkaře – začátečníky. Vstup na běžecké tratě je zpoplatněn!

Oblast Hautes Alpes - střediska:   La Joue du Loup • SuperDévoluy • Val d'Allos/Pra Loup • Les Orres • Orcieres • Puy St. Vincent • Risoul/Vars • Serre Chevalier
Nejvyšší bod střediska 2.450 m
Nejnižší bod střediska 1.450 m
Nadm. výška obce 1.450 m
Počet vleků 23
Počet kotvových vleků 18
Celkový počet sjezdovek 100 km

Domovská stránka - Web: