PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Rangger Köpfl

Rangger Köpfl

Centrem této oblasti je obec Oberperfuss das Rangger Köpfl se stejnojmenným lyžařským střediskem, která leží asi 10 km západně od Innsbrucku. Téměř 2000 metrů vysoký kopec Rangger Köpfl nabízí nádherný výhled. Areál je ideální hlavně pro rodiny s dětmi.

Ski areál nabízí 8 moderních lanovek a vleky až do výšky 2000 m n. m. a přes 17 km upravovaných sjezdovek. Dvakrát týdně se můžete vydat na večerní lyžování po 2,5 km osvětlených tratích. Dětem se nabízí možnost lyžařské školy, nebo Kidsparku, kde na ně čeká spousta zábavy za dohledu instruktora.

Apres-Ski
K dispozici je celkem 10 km sáňkařských drah, z toho 7 km osvětlených pro večerní lyžování. V okolí sjezdovek se nachází chaty, kde se můžete chutně občerstvit, nebo využít slunečních teras. Za doporučení stojí bar „Three-Sixty“ při konečné stanici lanovky, který se stará o zábavu po večerním lyžování.

Oblast Innsbruck - střediska:  Kolsassberg • Nordpark-Seegrube • Patscharkofel • Tulfes - Glungezer • Schlick 2000 • Kühtai • Rangger Köpfl
Nejvyšší bod střediska 2.000 m
Nejnižší bod střediska 820 m
Počet vleků 5
Počet kotvových vleků 4
Počet sedačkových lanovek 0
Počet kabinkových lanovek 1
Celkový počet sjezdovek 17 km
Zelené/modré sjezdovky 8 km
Červené sjezdovky 9 km
Černé sjezdovky 0 km

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Rangger Köpfl. Web: www.offtrack.cz/cs