PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Schlick 2000

Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 9
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Lyžařská oblast Schlick 2000 nabízí všem milovníkům zimních sportů dokonalé vyžití. Rozkládá se na nad obcí Fulpmes a z Insbrucku je dostupná za 15 minut po dálnici A12. Areál nabízí sjezdovky všech stupňů obtížnosti.

V areálu najdete Stubai Park Schlick 2000 pro vyznavače freestyle a také Free Nature Park pro snowboardisty a freeridery, speed trasu – měření rychlosti na lyžích. Pro děti je připravený dětský koutek Kindernest’I. Pokud budete chtít zjistit, jaké převýšení jste během dne zdolali, využijete tzv. Skiline – na terminálu v údolní stanici nebo na internetu zadáte číslo skipasu a hned budete vědět, jakého převýšení jste dosáhli. Kromě lyží můžete také vyrazit na saních či na sněžnicích za zimní turistikou. V areálu jsou také běžecké tratě. Oblast je pro svou vynikající termiku vhodná i pro paraglidisty a rogalisty.

Apres-Ski
Možnosti Apres-Ski jsou skutečně velmi bohaté. Kromě barů a hospůdek, které se nacházejí u sjezdovek, nabízí Schlick skvělé podmínky pro další sportovní vyžití. Můžete zde například začít s paraglidingem, který je tu nabízen i ve formě tandemu. Na sáňkaře čeká skvělá dráha ke které je ovšem nutné dojít pěšky.

Běžecké lyžování
Okolím vede 3,5 km dlouhý okruh, dostupný ze stanice Schlick 2000 pomocí lanovky.

Oblast Innsbruck - střediska:  Kolsassberg • Nordpark-Seegrube • Patscharkofel • Tulfes - Glungezer • Schlick 2000 • Kühtai • Rangger Köpfl
Nejvyšší bod střediska 2.234 m
Nejnižší bod střediska 1.100 m
Počet vleků 10
Počet kotvových vleků 7
Počet sedačkových lanovek 1
Počet kabinkových lanovek 2
Celkový počet sjezdovek 22 km
Zelené/modré sjezdovky 13,5 km
Červené sjezdovky 7,5 km
Černé sjezdovky 1 km

Domovská stránka - Web: 

Ceník - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Schlick 2000. Web: www.offtrack.cz/cs