PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Alpy » Alpy - Rakousko » Oblast Innsbruck

Oblast Innsbruck


Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 6
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Město Innsbruck je hlavním městem Tyrolska. Leží přímo na řece Inn a patří mezi jedno z nejhezčích evropských měst. Se svými přilehlými horskými vesničkami a oblastmi tvoří téměř největší lyžařské místo na světě.

Innsbruck je znám jako dějiště Zimních olympijských her v roce 1964 a 1976. Od toho název Olympia SkiWorld Insbruck. Lyžařská oblast Innsbruck nabízí jedinečné zázemí pro všechny sporty - běžecké tratě, sjezdovky pro začátečníky i pro příznivce extrémního lyžování, snowboardingu, paraglidingu, sáňkařské dráhy, kluziště, toulky zasněženou krajinou, aj.

Přímo z města se zvedá kabinková dráha, která vás z ruchu velkoměsta vyveze do dvoutisícových hor střediska Seegrube. Olympia SkiWorld Innsbruck se skládá celkem z devíti lyžařských středisek: Nordpark-Seegrube , Patscherkofel, Axamer Lizum, Tulfes/Glungezer, Schlick 2000, Stubai Glacier, Kühtai, Rangger Köpfl, Muttereralm.

Skipasy:
Innsbruck Glacier ski pass – zahrnuje 9 lyžařských areálů blízko Innsbrucku
Innsbruck Super ski pass – zahrnuje 9 lyžařských areálu Insbrucku +Arlberg and Kitzbühel regions (celkem 735 km)

Oblast Innsbruck - střediska:  Kolsassberg • Nordpark-Seegrube • Patscharkofel • Tulfes - Glungezer • Schlick 2000 • Kühtai • Rangger Köpfl
Nejvyšší bod lyžařské oblasti 3.210 m
Nejnižší bod lyžařské oblasti 856 m
Počet vleků 80
Počet kotvových vleků 40
Počet sedačkových lanovek 27
Počet kabinkových lanovek 13
Celkový počet sjezdovek 285 km
Zelené/modré sjezdovky 94 km
Červené sjezdovky 160 km
Černé sjezdovky 31 km

Domovská stránka - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Oblast Innsbruck. Web: www.offtrack.cz/cs