PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Aktuálně: sníh v údolí 0 cm, sníh na vrchu 0 cm, provoz mimo provoz, lanovky v provozu 0 z 35
Další informace: Sněhové zpravodajství Alpy

Pozza se nachází uprostřed oblasti Val di Fassa obklopená Cima Undici a Cima Dodici a poskytuje fantastický výhled na Torri del Vajolet. Díky unikátním trentinským sirnatým vodám jsou lázně Centro Terme Dolomia ideálním místem pro ty, touží po relaxaci a chtějí dopřát svému tělu regeneraci a odpočiněk.

Nedaleký ski areál Bauffaure (25 km sjezdovek) je rájem pro všechny příznivce zimních sportů, disponuje jednou z nejdelších lyžařských tratí, která začíná v nadmořské výšce 2.050 metrů a táhne se až k městu. Z lanovky na Bauffaure si můžete užít výhled do okolní krajiny na Catinaccio, Sassolungo a Val Giumelu. Díky přímému propojení se ski areálem Ciampac se stává dostupnější i Belvedere ski, odkud se můžete dopravit do Alba di Canazei a odtud pokračovat skibusem do Sellarondy. Ski stadion Aloch který hostí velmi často důležité mezinárodní soutěže a kde trénuje Italský lyžařský team, nabízí třikrát týdně noční lyžování.

V zimě se Val di Fassa stává skutečným rájem lyžařů a snowboardistů. Ski rezort nabízí 220 km, které tvoří celkem 115 skvěle udržovaných a značených sjezdovek, 86 přepravních zařízení a 4 snowparky. Rezort tvoří 9 rozdílných ski areálů, které propojují lanovky, sjezdovky a skibusy. Pokud se rozhodnete lyžovat ve všech oblastech (Belvedere-Pordoi, Ciampac, Fedaia-Marmolada, Col Rodella-Sella Pass, Buffaure, Catinaccio-Ciampedie, Costalunga, Val di Fassa-Carezza, Alpe di Lusia-San Pellegrino-Falcade) jistě oceníte jednotný skipas „Dolomiti Superski“. 4 snowparky nabízí i kvalitní zázemí pro náročné. DOLOMITY SNOWPARK je vybaven atrakcemi typu: Boardercross, Rail, BigAirbag, Box; EASY SNOWPARK : Halfpipe, Rail, Box, Kicker, Slalom, Jibbing; COL RODELLA: Boardercross, Kicker; LUSIA BOARDERCROSS: Boardercross.

Apres-Ski
Ciancoal disponuje běžeckým okruhem, který je vhodný k provozování sportu daleko od města v krásné přírodě. V Pera di Fassa, která je vzdálená 1 km se nachází rodiště Tita Piaze, prvního horolezce přezdívaného „Ďábel Dolomitů“ a také historická budova Hotelu Rizzi, kde dříve pobývali knížata a významné osobnosti. V celé oblasti Val di Fassa naleznete spoustu restaurací, které lákají na místní speciality, stejně tak jako kavárny a bary. Relaxaci nabízí spa centrum v Pozza di Fassa a také welness při plaveckém bazénu v Canazei. V rámci aktivního odpočinku se nabízí bowling, fitness, kino s divedelním centrem v Marmoladě, nebo Ladinské muzeum. Na milovníky zimních sportů čeká snow tubing, hang-gliding, paragliding a telemark.

Běžecké lyžování
V okolí Val di Fassa se nachází 50 km běžeckých tratí různé náročnosti. Údolím prochází také trať Marcialonga, často využívaná pro závody, která vede kolem malých vesniček, které zpravují jednotlivé úseky a to včetně umělého zasněžování. Běžecké trasy jsou i zde placené.

Oblast Val di Fassa - střediska:  • Alba • Campitello • Pera • Pozza • Vigo • Canazei • Mazzin • Moena
Nejvyšší bod střediska 2.485 m
Nejnižší bod střediska 1.320 m
Nadm. výška obce 1.320 m
Počet vleků 53
Počet kotvových vleků 16
Počet sedačkových lanovek 27
Počet kabinkových lanovek 10
Celkový počet sjezdovek 120 km
Zelené/modré sjezdovky 24 km
Červené sjezdovky 87 km
Černé sjezdovky 9 km

Ceník - Web: 

Offtrack.cz - Zábava do přírody, do města i na výlety autem. Hrajte s dětmi, s přáteli nebo sami, nejen v místě Pozza. Web: www.offtrack.cz/cs